Trasa „TRE VOCI – WHITE NIGHTS” to najbardziej intymna i w pełni akustyczna odsłona w historii zespołu, która od września 2025 roku bije absolutne rekordy popularności. Ze względu na gigantyczny sukces tego zjawiskowego, zjednoczonego białym dress codem widowiska, już jesienią rusza jego kolejna edycja!
Zespół wystąpi w najbardziej prestiżowych przestrzeniach o doskonałej akustyce, takich jak m.in.: ICE Kraków, DMiT w Zabrzu, Cavatina Hall w Bielsku-Białej, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie, Teatr Wielki w Poznaniu, Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, CSK w Lublinie, Filharmonia w Szczecinie, CKK Jordanki w Toruniu oraz Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie.
Głód na pop-operowe brzmienie w tak bliskim, akustycznym kontakcie jest tak ogromny, że bilety znikają błyskawicznie. W efekcie zespół regularnie wyprzedaje te potężne obiekty do ostatniego miejsca i niemal w każdym mieście zmuszony jest grać aż dwa wyprzedane koncerty z rzędu, jeden po drugim!
Premiera albumu „TREVOCI.pl - najwieksze polskie przeboje”, wydanego pod szyldem uznanej wytwórni MTJ, to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najbardziej osobistych punktów w całej dotychczasowej karierze tria, stanowiący przepiękny hołd dla najwspanialszych rodzimych kompozycji. Zamiast sięgać po kolejne zagraniczne przeboje, Mikołaj, Miłosz i Voytek postanowili wziąć na warsztat absolutne perły polskiej piosenki, nadając im zupełnie nowe, niezwykle szlachetne, trójgłosowe brzmienie osadzone w stylistyce classical crossover.
Wydawnictwo to spotkało się z ogromnym entuzjazmem zarówno wieloletnich fanów, jak i krytyków muzycznych, udowadniając, że klasyczny kunszt wokalny w połączeniu z potężnymi, symfonicznymi aranżacjami potrafi nadać kultowym przebojom – takim jak chociażby uwielbiane „Wspomnienie” – niesamowitego, iście hollywoodzkiego rozmachu.
Współpraca z wytwórnią MTJ pozwoliła na stworzenie kompletnego, dopracowanego w każdym najmniejszym detalu dzieła, które nie tylko rewelacyjnie sprawdza się podczas wielkich, wyprzedanych koncertów w kraju i za oceanem, ale także stanowi wspaniałą, dojrzałą muzyczną wizytówkę zespołu, idealnie podsumowującą i celebrującą ich dekadę na scenie.
Północnoamerykański szlak TRE VOCI w 2025 roku to nie tylko spektakularny sukces w USA, ale również głęboko wzruszające spotkanie z kanadyjską publicznością w Mississauga, które udowodniło, że muzyka tria nie zna granic i potrafi zjednoczyć Polonię w każdym zakątku świata. Ten wyjątkowy wieczór, zorganizowany przez Celebrity Symphony Orchestra, był czymś więcej niż tylko wokalnym widowiskiem opartym na flagowym, crossoverowym repertuarze oraz rodzimych przebojach z projektu „TREVOCI.pl” – stał się on również wielkim, historycznym świętem polonijnej kultury.
Niezwykle ważnym i doniosłym punktem tego wydarzenia było uroczyste wręczenie nagrody dla zasłużonego Maestro Rozbickiego - Złotego Medalu „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”, przyznanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenie to, będące najwyższym polskim wyróżnieniem w dziedzinie kultury, wręczyła w imieniu Rządu RP Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Toronto, Justyna Frelak.
Jubileuszowa trasa TRE VOCI „Forever” to absolutny dowód na to, jak wielką drogę przeszło trio. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że to historyczne tournée wystartowało z potężnym rozmachem w kultowym Spodku w Katowicach.
Aby uświetnić dekadę na scenie, Mikołaj, Miłosz i Voytek postawili na zaskakujące muzyczne fuzje i zaprosili do wspólnego świętowania gwiazdy polskiej estrady. Obok nich wystąpili:
-
Kayah
-
Zespół Blue Cafe
-
Ania Rusowicz
-
Olga Szomańska
-
Olga Bończyk
-
Natalia Świerczyńska
Zamiast trzymać się klasycznego, operowego środowiska, zespół zderzył swoje potężne głosy z niezwykle silnymi i różnorodnymi osobowościami. Połączenie męskiego trójgłosu z etnicznym wokalem Kayah, popową energią Blue Cafe, bigbitem Ani Rusowicz, teatralnym sznytem Olgi Szomańskiej i Olgi Bończyk czy jazzową wrażliwością Natalii Świerczyńskiej sprawiło, że koncerty z tej trasy stały się całkowicie nowym, wybuchowym widowiskiem.
Wylot do Chicago w 2025 roku z projektem „TREVOCI.pl” to jeden z najważniejszych i najbardziej wzruszających momentów w międzynarodowej karierze tria. Koncert w "Wietrznym Mieście" okazał się absolutnym triumfem, w dużej mierze dzięki spektakularnej oprawie muzycznej – na scenie Mikołajowi, Miłoszowi i Voytkowi towarzyszyła znakomita Paderewski Symphony Orchestra.
Dlaczego ten amerykański wieczór przeszedł do historii?Zaprezentowanie największych polskich przebojów (na czele z genialnie zaaranżowanym „Wspomnieniem” Niemena) trafiło prosto w serca chicagowskiej Polonii, wywołując falę nostalgii i łzy wzruszenia.
Połączenie potężnych, klasycznych głosów TRE VOCI z majestatycznym brzmieniem Paderewski Symphony Orchestra nadało rodzimym szlagierom iście hollywoodzkiego, światowego sznytu.
Wyprzedany koncert i długie owacje na stojąco udowodniły, że zespół potrafi stworzyć w USA widowisko crossoverowe na najwyższym poziomie, nie ustępując największym zagranicznym gwiazdom gatunku.
Dla artystów wywodzących się z teatrów muzycznych, ten duet miał wymiar wręcz symboliczny. Garou, z którym panowie dzielili scenę trzy lata wcześniej, to oryginalny musicalowy Quasimodo. Patrick Fiori to z kolei legendarny, oryginalny Phoebus z tego samego, historycznego spektaklu "Notre Dame de Paris". Zespół TRE VOCI, śpiewający wcześniej brawurowo utwór „Belle”, miał tym samym okazję współpracować już z dwoma z trzech oryginalnych wykonawców tego arcydzieła. To dla nich nie tylko kolejny prestiżowy koncert, ale wręcz spełnienie zawodowych marzeń i hołd dla ukochanego gatunku.
Scena Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie po raz kolejny stała się miejscem magicznego zderzenia polskiego i francuskiego temperamentu.
Ten występ był przepięknym akcentem na drodze do ich jubileuszu 10-lecia. Udowodnił, że sceniczna elegancja i operowa potęga to język uniwersalny, z którym można wejść w dialog z największymi gwiazdami europejskiej estrady.
Oprócz TRE VOCI i Patricka Fiori w koncercie wystąpili również: Natasza Urbańska, Patrycja Markowska, Reni Jusis, Generation Celine, Chimène Badi oraz Sarah Schwab.
Platynowa Płyta – Rozbicie szklanego sufitu !!!
Zespół napędzał sprzedaż potężną, wyprzedającą się trasą koncertową „With Love” (2023–2024). Każdy kolejny koncert podbijał streamingi i sprzedaż płyt, szybko podwajając wyniki "Złota".
Platyna w Polsce to elitarne grono, zarezerwowane zazwyczaj dla mainstreamowego popu i rapu. TRE VOCI udowodnili, że klasyczne, wymagające wokale mają w Polsce potężną, masową widownię.
Ten platynowy sukces zbudował twardy, nienaruszalny fundament, dzięki któremu Mikołaj, Miłosz i Voytek mogli z pełną pewnością siebie wejść w wielkie świętowanie swojego 10-lecia!
Występ w Wilnie w 2024 roku to kolejny niezwykle ważny, międzynarodowy przystanek na mapie zespołu, który niósł ze sobą potężny ładunek emocjonalny. Koncertowanie dla tamtejszej publiczności, w mieście tak głęboko zakorzenionym w polskiej kulturze, historii i tradycji, zawsze stanowi dla polskich artystów wyjątkowe przeżycie duchowe.
Mikołaj, Miłosz i Voytek zaprezentowali widowisko, które mistrzowsko połączyło ich największe, światowe hity gatunku classical crossover z repertuarem uderzającym w najbardziej nostalgiczne struny. Ten wileński wieczór był nie tylko spektakularnym pokazem wokalnej potęgi tria, ale przede wszystkim przepięknym, muzycznym mostem łączącym rodaków, co po raz kolejny zaowocowało niezwykle gorącym, pełnym wzruszeń przyjęciem i długimi owacjami na stojąco od wileńskiej widowni.
Zdobycie Złotej Płyty było momentem, w którym branża muzyczna musiała oficjalnie uznać siłę zespołu. Nie byli już tylko "ciekawostką" z teatrów muzycznych, ale pełnoprawnym graczem na rynku.
W przypadku TRE VOCI ten sukces nie wziął się znikąd. To efekt potężnej machiny koncertowej. Fani (często nazywający siebie TRE VOCI Army) kupowali płyty nie tylko w najlepszych sklepach muzycznych, ale i fizyczne bezpośrednio po występach. Ta oddolna sprzedaż, napędzana ogromnymi emocjami po koncertach, w połączeniu ze streamingiem, pozwoliła przekroczyć próg wymagany do Złota.
Album „With Love” to kwintesencja ich stylu. Znalazły się tam utwory pełne miłości, pasji i filmowego rozmachu. Przemyślane aranżacje w większości z udziałem Darek Tarczewski Ensemble sprawiły, że płyty słuchało się doskonale zarówno w domowym zaciszu, jak i w samochodzie. Złoto udowodniło, że ludzie chcą zabrać cząstkę ich koncertowej magii do domu.
Występ w Opolu – niekwestionowanej stolicy polskiej piosenki – zawsze niesie ze sobą dodatkowy ciężar gatunkowy. Koncert TRE VOCI odbył się 16 czerwca 2024 roku i zamykał całe, trzydniowe obchody święta miasta. Scena stanęła w samym sercu opolskiego Rynku. To, co wyróżniało ten wieczór, to przełamanie festiwalowych przyzwyczajeń. Zamiast klasycznego popu czy rocka, kilkutysięczny tłum usłyszał potężne, operowe głosy. Panowie doskonale wyczuli nastroje – zaczęli od utworów lżejszych, by stopniowo budować napięcie, wplatając w repertuar anegdoty ze wspólnych tras i żarty. Finał koncertu, gdy zmierzch już całkowicie zapadł nad opolskim Ratuszem, a ze sceny popłynęły ich największe, wybuchowe aranżacje z towarzyszeniem ich TRE VOCI BAND i potężnych świateł, udowodnił, że muzyka crossoverowa ma prawdziwie stadionowy potencjał.
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie to przestrzeń o świetnej, naturalnej akustyce. Zespół przyjechał tam z programem „Sen Nocy Letniej”, który jest niezwykle sprytnie skonstruowany. Zaczyna się bardzo romantycznie – artyści zabierają publiczność na południe Europy, do słonecznego Portofino, serwując włoskie klasyki pełne słońca i operowego legato. Jednak w miarę upływu czasu (i zachodzącego słońca), repertuar płynnie przesuwa się za ocean. Panowie wchodzą w garnitury w stylu Rat Pack, a na scenie zaczynają królować standardy z Nowego Jorku i hity prosto z Broadwayu. Znakomite zgranie wokalne połączyło się tam z letnią, wakacyjną aurą mazurskiego wieczoru.
To był jeden z tych koncertów, gdzie samo miejsce grało czwartą rolę w zespole. Zamek Suski, nazywany Małym Wawelem, ze swoim renesansowym dziedzińcem i krużgankami, stworzył magiczną, historyczną oprawę dla głosów tria. Architektura takich miejsc w naturalny sposób wzmacnia i niesie dźwięk. Kiedy Mikołaj, Miłosz i Voytek śpiewali swoje najbardziej patetyczne, klasyczne utwory, wibracje dosłownie odbijały się od starych murów, dając efekt niemal katedralnego pogłosu.
Był to niezwykle elegancki wieczór, który udowodnił, że imprezy miejskie nie muszą kojarzyć się wyłącznie z przaśną rozrywką – mogą mieć iście królewską oprawę.
Wieluń to miasto-symbol, pierwsza ofiara bombardowań z 1 września 1939 roku, od którego rozpoczął się koszmar II WOJNY ŚWIATOWEJ w Polsce. Koncertowanie w takim miejscu, z okazji tak bolesnej rocznicy, wymaga od artystów całkowitego zrzucenia estradowego blichtru. Mikołaj, Miłosz i Voytek musieli tu zrezygnować z wizerunku rozrywkowych showmanów na rzecz najwyższej powagi i zadumy.
Wyjątkowy letni koncert w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Zespół zaprezentował program "Tre Voci – The Best Of", a na scenie towarzyszył im niezmiennie ich TRE VOCI BAND złożony z najlepszych polskich muzyków klasycznych i jazzowych. Owacje na stojąco i wypełniony po brzegi amfiteatr są najlepszą recenzją ich występu. podczas MARKOWEGO FESTIWALU w Świnoujściu..
To był jeden z najbardziej prestiżowych momentów w karierze tria. Gala French Touch to coroczne święto polsko-francuskiej przyjaźni i kultury, organizowane na deskach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie.
TRE VOCI stanęli na scenie u boku kultowego już kanadyjskiego wokalisty Garou, by wykonać legendarny utwór "Belle" z musicalu Notre-Dame de Paris. Trzech tenorów z potężnym, klasycznym warsztatem zderzyło się z rockowym żywiołem Garou. Panowie podzielili między siebie wymagające partie wokalne (oryginalnie śpiewane przez trzy różne postaci z musicalu), tworząc harmoniczną, monumentalną ścianę dźwięku.
To był prawdziwy wokalny pojedynek i hołd dla muzyki musicalowej najwyższej próby.
Programy typu talent show zapraszają na swoje finały artystów, którzy mają stanowić inspirację dla uczestników.
Występ TRE VOCI był pokazem wokalnej maestrii. Zespół wykonał dwie pieśni będące absolutnymi fundamentami gatunku crossover:
-
"Torna a Surriento" – klasyczną pieśń neapolitańską, w której mogli zaprezentować swój operowy rodowód, pełne brzmienie i włoski temperament.
-
"You Raise Me Up" – współczesny hymn, w którym popowa melodia stopniowo narasta do potężnego, niemal chóralnego finału. Panowie pokazali, jak budować napięcie i operować dynamiką od delikatnego szeptu po ostateczne, tenorowe pełne brzmienie.
Ten format to pozornie środowisko całkowicie niepasujące do tenorów – dziesiątki tysięcy ludzi w plenerze, wakacyjna atmosfera i wszechobecna muzyka taneczna. TRE VOCI udowodnili tam jednak, że "kultura wysoka" w odpowiedniej aranżacji może porwać tłumy. Występując w Augustowie, Elblągu i Sopocie, zespół zaprezentował swoje najbardziej energetyczne, "fajerwerkowe" utwory. Wyciągnęli publiczność z letniego lenistwa, pokazując, że operowy śpiew potrafi mieć potężny, koncertowy "wykop", rywalizujący z rockowymi i popowymi gwiazdami.
Koncerty transmitowane były przez TVP2.
Polskie trio tenorów TRE VOCI reprezentowało Polskę podczas Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju (która ze względu na pandemię odbyła się na przełomie 2021 i 2022 roku).
Artyści wystąpili na prestiżowej scenie Dubai Millennium Amphitheatre, gdzie zaprezentowali swój wyjątkowy repertuar łączący muzykę operową z popem (styl classical crossover) podczas koncertu „Colours of Poland”, na którym wystąpili wspólnie z Alicją Szemplińską, Roksaną Węgiel, Anną Rusowicz, zespołem DAGADANA, zespołem Golec uOrkiestra, Janem Emilem Młynarskim, Marcinem Sójką, GROMEE, Sarą Chmiel i Grzegorz Urban BAND.
„Zakochany Mickiewicz” był to muzyczny spektakl Telewizji Polskiej inspirowany postacią Adama Mickiewicza. Widowisko zrealizowane zostało z udziałem artystów, którzy wcielili się w postaci z czasów wieszcza, takie jak: Słowacki, Chopin, Zan oraz Karusia zostało.
W widowisku obok TRE VOCI wystąpili również znakomici artyści: Natalia Kukulska, Maja Kleszcz, Piotr Cugowski, Igor Herbut, Bożena i Lech Makowieccy, Olga Szomańska, Edyta, Paweł i Łukasz Golcowie, Maciej Balcar, Pectus, Tadeusz Seibert, Krzysztof Iwaneczko.
Premiera telewizyjna odbyła się 20 lutego 2021 roku w TVP2.
Nie ma co ukrywać, czuliśmy się przez moment jak James Bond 😜😉😂 Nas trzech pośród grona najpiękniejszych Polek !!!
Dziękujemy twórcom i organizatorom "90 Wielkiej Gali Konkursu MISS POLONIA" za zaproszenie, zaufanie i możliwość uświetnienia tej wyjątkowej uroczystości swoim śpiewem ❤️❤️❤️

20 września 2019 roku zapisała się kolejna piękna karta w historii zespołu TRE VOCI!!! Mieliśmy przyjemność i zaszczyt wystąpić podczas koncertu Bridge to Liberation, upamiętniającego 75. rocznicę Bitwy pod Arnhem w Holandii i zaśpiewać dla ponad 22 000 ludzi zebranych nad rzeką Ren swój ukochany utwór "You raise me up" R. Lovlanda.
Jednocześnie mieliśmy szansę wystąpić u boku największych holenderskich gwiazd muzyki klasycznej i popularnej, takich jak:
- Wet Wet Wet
- Romy Monteiro
- Andre Hazes
- Alain Clarke
- Julian Steckel
z towarzyszeniem "Arnhem Philharmonic Orchestra" pod kierownictwem muzycznym Per-Otto Johansson'a.

Kto z nas nie podziwiał wspaniałej Agnieszki Radwańskiej - najbardziej utytułowanej polskiej tenisistki w historii i jednej z najlepszych rakiet na świecie ??? Dlatego tym większe wzruszenia nam towarzyszyły 21 maja 2019, gdy mogliśmy wspólnie z Marylą Rodowicz, Andrzejem Piasecznym, zespołem Pectus, Joanna Liszowską i Torres Brothers oddać jej hołd śpiewając na wypełnionej po brzegi Tauron Arena w Krakowie !!! Jeszcze raz dziękujemy Ci Agnieszko za zaproszenie i gratulujemy wspaniałej kariery :)

To była cudowna chwila !!! Z wielką radością zapraszamy do kiosków, gdzie pojawił się najnowszy numer @magazyn_gentleman 😍😍😍 zapraszamy do lektury i z całego serca dziękujemy @kasia_paskuda za zaproszenie ❤️❤️❤️
Wykorzystane zdjęcie stworzyła przezdolna Ksenia S. Photography

To był koncert inny niż wszystkie ❤️ Pierwsze takie doświadczenie artystyczne, wyjątkowe pod każdym względem. TRE VOCI i Ramona Rey Zaśpiewaliśmy cohenowe #Hallelujah w nadziei na lepsze jutro, które musiMY stworzyć już dziś #artyściprzeciwnienawiści
Dziękujemy Ci Doda, a także całej ekipie realizatorów Artyści przeciw nienawiści oraz wszystkim Artystom za ten długi, męczący, ale magiczny dzień!!!

Ależ to było przeżycie !!! Mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić podczas wyjątkowego koncertu "Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie", który był emitowany w 2018 r. w Wigilię Bożego Narodzenia i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP2.
Świąteczny koncert odbył się w wyjątkowych wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie.
W czasie koncertu zostały zaprezentowane świąteczne aranżacje wielu popularnych kolęd, które mogliśmy wspólnie zaśpiewać z Natalią Nykiel, Agą Zaryan, Katarzyną Cerekwicką, Grzegorzem Hyżym, Blue Cafe oraz Chórem Artos, a to wszystko pod kierownictwem muzycznym fenomenalnego Janusza Stokłosy i z towarzyszeniem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Dzięki pomocy Sponsorów udało się nam zrealizować nagranie albumu "TRE Voci - With Love". Największe przeboje zespołu w nowych, wyjątkowych aranżacjach, z towarzyszeniem wspaniałej Darek Tarczewski Orchestra już w 2019 roku !!!

Nasze Tourne po Ameryce Płn. dobiegło końca. Chicago Symphony Hall (Chicago), Christian Performing Arts Centre (Toronto) i Centennial Theater (Vancouver) zdobyte !!! Moc wspomnień i ogrom wzruszeń towarzyszą nam do dziś dnia po serii wyjątkowych koncertów z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem naszą nową stroną internetową. Wzięliśmy sobie do serca Państwa sugestie i mamy nadzieję, że ta odsłona naszej witryny spełni wszystkie oczekiwania. Dziękujemy za pomoc i zapraszamy do częstego odwiedzania.


















